آفاقاخباریادداشت‌ها و اخبار

فراخوان دانشجوی بین‌المللی نمونه

فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال 1400 ویژه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه علامه طباطبایی

?اطلاعیه/فراخوان جشنواره انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه حوزه دانشجویان بین‌الملل(غیرایرانی)

▪️مهلت ثبت‌نام:
11 دی‌ماه 1400

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی، حسب آیین نامه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و با توجه به نکات ذیل انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، صورت می‌گیرد.

بنا بر این گزارش نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهند شد. همچنین حسب آیین نامه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و با توجه به نکات ذیل انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، صورت می‌گیرد. نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهند شد.

در جشنواره سال ۱۴۰۰ که بیست و نهمین و سی امین دوره انتخاب دانشجویان نمونه است فرآیند جشنواره بر اساس زمان‌بندی‌های پیش‌بینی شده در هفته سوم آذر آغاز و در اسفندماه با برگزاری مراسم تجلیل به پایان خواهد رسید.

فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود؛ نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می‌پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌های آن کسب نموده‌اند به عنوان برگزیدگان مورد تقدیر دانشگاه  مربوطه قرار می‌گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده‌اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می‌شوند.

بنا براین گزارش در اطلاعیه سازمان امور دانشجویان آمده است: در راستای نیل به اهداف بین‌المللی‌سازی آموزش عالی طبق سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 و برنامه ششم توسعه و دیپلماسی علمی ،گزینش و تجلیل دانشجوی نمونه بین‌المللی(غیرایرانی) در برنامه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری سال جاری براساس ضوابط و مقررات مندرج در آیین نامه و شیوه نامه جشنواره دانشجوی نمونه ایرانی با لحاظ شرایط در برخی بندهای آیین نامه دانشجوی نمونه عملیاتی و اقدام می‌شود.

فارغ التحصیلان و دانشجویان محترم  غیرایرانی ضمن مطالعه آیین‌نامه می‌توانند جهت شرکت در جشنواره مستندات خود را به  ایمیل   nemooneh.atu@gmail.com ارسال فرمایند و یا به صورت حضوری تحویل معاونت دانشجویی دهند.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی ساختمان معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی / طبقه اول / دبیرخانه جشنواره دانشجوی نمونه مراجعه نمایند.

تلفن تماس: 48393435 -48393433-48393423

?دریافت فایل آیین‌نامه:

منبع
معاونت دانشجویی دانشگاه علامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا